Meist

Diaasia OÜ on asutatud 1994 aastal ning meie peakontor asub Tallinnas. Pakume oma klientidele kvaliteetseid ja arendavaid mänguasju. Lisaks tegeleme peokaupade, lemmikloomade tarvete ning riiete jae- ja hulgimüügiga. Alates ettevõtte asutamisest oleme teinud koostööd paljude väiksemate lasteasutuste ja mänguasjakauplustega ning Eesti suurima jaekaubandusketiga Selver AS, kes ongi hetkel meie peamine edasimüüja üle Eesti oma suuremates ja väiksemates kauplustes.

Meie kaubavalik peegeldab meie soovi tuua Teieni parimad võimalikud tooted, mille nimel meie meeskonna tublid ja entusiastlikud inimesed teevad iga päev tööd.

Tootevalikust võib leida palju arendavaid mänguasju ja peotarbeid, näiteks Lundby elektrivalmidusega nukumaja, erinevaid Pipi tooteid, pehmeid mänguasju, puslesid, ühekordseid lauanõusid temaatilisteks üritusteks, tordiküünlaid, õhupalle jpm.

Esindame Eestis tuntuid suurfirmasid Micki Leksaker AB, MolliToys AB, Kariboo International AB, Ilmapallokeskus Balloon Center OY, Pampered MILANO s.r.l La Cotonnière, Procos S.A. ning oleme tuntud kaubamärkide MICKI, Lundby, MolliToys, Pipi, Kariboo, Emek, Angry Birds, Shwings, La Cotonnière, Pluto, Minnie, Hello Kitty maaletooja.

Avatud on ka mänguasjade e-pood www.diaasia.ee/pood, kus on võimalik osta kõiki nimetatud kaubamärkide tooteid ja valikus on ka paljude teiste tootjate kaubad.