Tingimused

1. ÜLDTINGIMUSED

 

1.1. Kehtivus

E-poe www.diaasia.ee esindajaks on Diaasia OÜ.

Käesolevad tingimused kehtivad Diaasia OÜ (edaspidi „Müüja" või "www.diaasia.ee") internetileheküljelt aadressil www.diaasia.ee  tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi ainsuses „Leping"), mis sõlmitakse Müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Tellija" või „Ostja") vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.Tellimistingimuste käesolev redaktsioon kehtib alates 23.07.2013.a. kuni Diaasia OÜ e-poe internetikataloogi tellimistingimuste järgmise redaktsiooni avaldamiseni Diaasia OÜ e-poe koduleheküljel www.diaasia.ee .

 

1.2. Lepingu jõustumine

Tellija tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Diaasia OÜ ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijale eraldi teatama. E-poes diaasia.ee loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Juhul, kui tellija on teavitanud e-poe keskkonnas www.diaasia.ee oma  e-maili aadressist, siis edastatakse talle tellimuse kinnitusena arve elektrooniliselt.

 

1.3. Tellimuse täitmine

Diaasia OÜ asub tellimust täitma peale makse laekumist Diaasia OÜ arveldusarvele. Kui makse on laekunud hiljemalt kell 10:00, pannakse kaubad teele vastavalt Tellija soovile kas Post24 pakiautomaati,Itella SmartPost pakiautomaati või antakse kaubad üle ELS kullerile samal või järgneval tööpäeval. Peale 10:00 esitatud tellimused täidetakse järgmisel tööpäeval.

Juhul kui toote juures on märge "Hetkel otsas", siis on toode laost otsa lõppenud. Sellisel juhul võite meile oma soovist teada anda ning Teiega võetakse ühendust kui toote tarneaeg on selgunud või toode on meie lattu jõudnud.

 

1.4. Hinnad ja makseviis

Diaasia OÜ e-poes internetileheküljel www.diaasia.ee olevate kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu (20%). 

Tellitud kaupade hinnale lisandub saatmiskulu vastavalt Post24,Itella SmartPost või ELS kullerteenuse hinnakirjale.

1.4.1 Kauba eest on võimalik tasuda ülekande teel arve alusel. Arve väljastatakse peale tellimuse saatmist elektrooniliselt tellija e-postile, samuti saab seda vaadata tellimuste alt, olles kasutajana sisse loginud. Arve maksetähtaeg on 3 päeva. Peale maksmist saata klienditoele info@diaasia.ee kiri maksekorraldusest.

Kui tellimuse saatmisest on möödunud 3 päeva, aga makset ei ole laekunud Diaasia OÜ arveldusarvele, tühistatakse nimetatud tellimuses olevate kaupade broneering ning hilisema laekumise korral Diaasia OÜ ei garanteeri toodete olemasolu laos.

 

1.5. Kauba kättetoimetamine

Tellitud kauba saab kätte vastavalt Tellija poolt valitud soovile kas Post24,Itella SmartPost või ELS kullerteenusega. 

 

1.6. Tellija õigus tellimusest taganeda

1.6.1 Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Lepingust taganemiseks ja kauba tagastamise soovist teatamiseks tuleb Tellijal siseneda e-poe keskkonda www.diaasia.ee  ja toimida järgnevalt:

 

Registreeritud Klient 

Oma kontole juurdepääsuks sisesta kasutajatunnus ja parool.Oma konto lehelt vali menüü "Minu tellimused"Seejärel leia nimekirjast vastav tellimus millega tagastatav kaup osteti ja vajuta lingile "Nr.0000.."Avanenud aknast märgi linnukestega tagastatavad tooted.Seejärel kirjuta allolevasse aknasse tagastamise põhjus ning sooviavaldus raha tagastamiseks oma pangakontole. Tagastuse staatust võid vaadata menüüst"Minu tagastused" , alguses on staatus "Ootan tagastamise kinnitust".Kui menüüs "Minu tagastused" staatus muutub " Ootame pakki" siis tekib rea lõppu ka tagastusarve.Prindi see arve välja ning lisa see koos tagastatava kauba juurde.Seejärel vii kaup kõikide markeeringutega originaalpakendis lähimasse postiasutusse.Adresseerige pakk järgnevalt:DIAASIA OÜ Pilvetee 8, Tallinn, 12618

 

Registreerimatta Klient

Saatke teade kauba tagastamise soovist e-poe keskkonnast www.diaasia.ee menüüst "Võta ühendust meiega", ning kindlasti märkida ostuarve nr.

 

Tagastatud kaup peab olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.

Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb tellijal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. Tagastatav kaup tuleb pakkida postipakendisse, st tootemüügipakendil ei tohi olla mingeid postikleepse ega etikette.

Kui Diaasia OÜ on tagastuse aktsepteerinud ja Tellija on toote tagastamisel  avaldanud soovi tellimuse eest tasutud maksed oma kontole tagasi saada, siis Müüja tagastab tellimuse eest tasutud maksed  Tellija poolt osundatavale pangaarvele 14 päeva jooksul alates teate kättesaamisest Tellija poolt. Postikulu ei tagastata.

 

1.7. Diaasia OÜ õigus lepingust taganeda

Diaasia OÜ -l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui vastava kauba varud on ammendunud. Tellijat informeeritakse sellest esimesel võimalusel e-maili teel. Tellija tasutud ettemaksed tagastatakse sel juhul viivitamatult, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul Tellija osundatavale pangaarvele.

 

1.8. Garantiitingimused

Kõikidele kaupadele kehtivad Eesti vabariigi seadustest tulenevad garantiitingimused. Puuduste esinemisel on tellijal õigus nõuda kauba tasuta parandamist. Kui puudust ei õnnestu vaatamata korduvale parandamisele kõrvaldada, on Tellijal õigus nõuda kauba vahetamist; kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on tellijal õigus Lepingust taganeda. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest. Garantii aluseks on tellimusega kaasasolev originaalarve.

 

1.9. Isikuandmete kogumine, kasutamine ja kaitse

Diaasia OÜ e-poe www.diaasia.ee  külastuse ja ostude käigus teatavaks saanud Tellija isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt.

Diaasia OÜ-l on õigus koguda Tellija poolt pood.diaasia.ee-le avaldatud isikuandmeid ning avaldada neid vajadusel tellimuse täitmiseks ka kolmandale isikule. Diaasia OÜ-l on õigus kasutada Tellija isikuandmeid ka oma  reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale. 

Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks.

Diaasia OÜ ei avalda Tellija poolt e-poes diaasia.ee avaldatud andmeid tellimuse täitmisega mitte seotud isikutele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

1.9.1 Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

1.10. Vastutuse piirang

Diaasia OÜ  ei vastuta võimalike trükivigade eest. Diaasia OÜ e-poe keskkonnas olevad pildid on illustratiivse tähendusega ning võivad olla erinevad tegelikust tootest. Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta. Diaasia OÜ ei vastuta kullerfirmade teenuste eest.

 

2. LÕPPSÄTTED

Käesolevatele tellimistingimustele ning pood.diaasia.ee ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

 

3. OMAND

Kuni kauba eest täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

 

4. KONTAKTANDMED

 

DIAASIA OÜ

Pilvetee 8, Tallinn, 12618

Reg.Nr. 10380015

E-mail: info@diaasia.ee

Tel.  +372 5013725

 

Contact Us

+372 50 13 725
+372 68 80 261
info[ät]diaasia.ee